Moderatorja

Roza Lati e bën akoma më nxehtë me këtë fotografi në bikini (FOTO)

Roza Lati e ka bërë akoma më nxehtë.

Moderatorja shqiptare, Roza Lati, ditët e nxehta po i kalon duke marrë rreze dielli në bikini.

Ajo madje me një foto të fundit i ka provokuar ndjekësit në Instagram pasi u shfaq tejet joshëse dhe ngjyra e kuqe e bikineve i shkon shumë.

Roza njihet si një ndër prezantueset më të hapura me mysafirët, e cila po ashtu është aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga shumë njerëz.