Ronela transformohet në një ‘shtrigë’ seksi, kështu nuk do ta njihni

Këngëtarja Ronela Hajati ka zgjedhur një stil të veçantë për paraqitjen e saj në ketë ‘Halowean’.

‘Shtrigë’ me flokë të gjatë e të bardhë, dhe një fustan ku e bën te duket atë aq joshëse edhe në këto raste.

Ronela në ‘Instagram’ ka publikuar pamje se si u duk mbrëmë, e fansat e saj nuk i kanë ndalur komplimentet drejt saj, se edhe si ‘shtrigë’ duket shumë bukur.