Këngëtarja

Ronela kur ishte 8 vjeçare

Është kthyer pas në kohë.

Ronela Hajati ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, të realizuara para shumë vjetësh, shkruan Ballkani.info.

Këngëtarja ka treguar si dukej si tetë dhe 15 vjeçe, e që as kësaj radhe ajo nuk i kurseu batutat.

Ajo pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, të cilët i komentonin ndryshimet e saj ndër vite.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Ronela Hajati është “Vuj”, baladë me të cilën garoi në “Kënga Magjike”./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/Br8SxjwlBB5/?utm_source=ig_web_copy_link