Ronela Hajati

Ronela Hajati publikon këngën “Caramel” në gjuhën italiane (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Caramel” është kënga e saj e re, e realizuar në gjuhën italiane, përcjell Klankosova.tv.

Për muzikën është përkujdesur vet këngëtarja bashkë me Gotham Disci dhe Marko Polo.

Duhet theksuar se në këtë videoklip, Ronela ka realizuar edhe disa skena provokuese.