Foto

Romeo dhe Heidi nuk i ndahen njëri-tjetrit, udhëtojnë së bashku në Milano

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci, nuk po i ndahen njëri-tjetrit.

Dyshja janë pothuajse gjithmonë bashkë, duke publikuar fotografi të shumta të vendeve të cilat po i vizitojnë.

Së fundmi çifti kanë udhëtuar për në Milano, për të shijuar bukuritë e qyteti italian.

Foto: Romeo Veshaj / Instagram

Ata publikuan një fotografi dhe një video duke shijuar një darkë romantike.

Heidi në këtë takim romantik kishte veshur një fustan jeshil të ngushtë derisa buzët i kishte lyer me të kuq.

Ata dukeshin kaq të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Foto: Romeo Veshaj / Instagram