Robin Krasniqi

Robin Krasniqi me gruan e djalin: Ditëlindja më e mirë e jetës sime është sot

Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, sot po feston ditëlindjen.

E me këtë rast ai ka publikuar në Instagramin e tij një fotografi me bashkëshorten dhe djalin e tij.

Ai këtë e ka konsideruar si ditëlindjen më të mirë të jetës së tij, përcjell Klankosova.tv.

“Ditëlindja më e mirë e jetës sime është sot. I përmbushur që ju kam. Falënderimi i takon Zotit”, ka shkruar Krasniqi krahas postimit të tij.