Robert Berisha tregohet “brutal” me deklaratën e fundit për Tunën VIDEO

Robert Berisha kohëve të fundit është bërë emri më i lakuar në mediat rozë.

Muaj më parë në një intervistë ai foli për Tunën, ku tha se as nuk dëshironte ta shihte me sy, e vetëm pak ditë më parë ishte Tuna ajo që iu përgjigj duke thënë se asaj nuk i intereson aspak se çfarë thonë tjerët, pasi për të rëndësi ka vetëm familja e saj, Tiani dhe Patrisi.

“Media i jep hapsirë çdokujt, kështu që secili mund të thotë çfarë të dojë, por unë nuk kam kohë për gjëra të tilla”, shtoi Tuna.

E Roberti vazhdon ende duke folur rreth Tunës, ku së fundmi i ftuar në “Pop Culture” ai u shpreh se Tuna kishte përgatitur pyetjet që iu bënë në intervistën e dhënë për ‘Prive’.

“Pasi nuk po i shkon mirë këngë dhe me projekte, normal që i ka thirrë vet dhe iu ka thënë ju lutem të vijë të bëj një intervistë. Ia ka tregu dhe pyetjet si t’ia bëjnë, por s’ka lidhje unë jam happy që ata janë mirë. Tunës suksese në karrierë”, tha Robert Berisha.

 

View this post on Instagram

 

@robertberishaofficial @kelvikadilli ?? #FlakeFare @pop_culture_tch @topchannelalbania

A post shared by Pop Culture (@pop_culture_tch) on