FOTO

Robert Berisha shijon pushimet me të dashurën e re në Greqi

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha dhe partnerja e tij e re, Ana Skrel, po shijojnë pushimet së bashku.

Si destinacion të këtij udhetimi çifti ka zgjedhur një nga bregdetet në Greqi.

Ata ndërkohë nuk kanë munguar me fotografi e video të ndryshme, duke treguar paksa nga ajo që po kalojnë.

Foto: Screenshot/Instagram

Ka qenë bukuroshja nga Ulqini që së fundmi ndau një video me muzikantin nga Kosova, të cilët duket se po argëtohen tejet shumë.

Përkundër diferencës së madhe në moshë, ata shihet se ndihen rehat me njëri-tjetrin.

Foto: Screenshot/Instagram

Roberti në një emision tregoi se si u njoh me Anën, teksa tha se u panë për herë të parë në Amerikë, e më pas vazhduan në rrjete sociale.

Artisti shqiptar tha se shkon shpesh për vizitë në Amerikë, por që edhe Skrel vjen për të në Kosovë, duke gjetur kështu një mënyrë për t’u takuar.