Këngëtarja

Rita Ora përformon për fëmijët në nevojë, premton ndihmë për ta

Është ndjerë shumë e nderuar.

Këngëtarja Rita Ora ka përfomuar në një event që është organizuar për fëmijët në nevojë, shkruan Ballkani.info.

Përmes një fotografie të hedhur në Instagram, ndër tjera ajo ka premtuar se do të bëj aq sa mundet për këtë kategori të shoqërisë.

E veshur me të bardha dhe me një koreografi përcjellëse, Rita ka shkëlqyer në përformancë./Ballkani.info/