Rita Ora

Rita Ora nuk do t’ia di vërtetë, në ujin e ftohtë, shfaq trupin e nxehtë FOTO+18

Rita Ora po e kalon kohën në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka vendosur që mos t’i lë fansat që ta harrojnë.

Ajo me ta i ka ndarë disa imazhe të cilat duket se i ka realizuar në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, në imazhet e postuara ka treguar format trupore dhe ka treguar po ashtu se i pëlqen kur e gjithë hapsira është e saj për të notuar.Në ndërkohë zbulon se këto imazhe ia ka realizuar motra e saj, Elena Ora.