Rita Ora mban koncert për të prekurit nga zjarret shkatërruese në Malibu

Rita Ora është shumë aktive me koncerte në çdo vend të botës.

Rita Ora së fundi ka mbajtur koncert për t’i mbështetur viktimat e zjarreve në Kaliforni, shkruan lajmi.net.

Ajo në rrjete sociale solli pamje nga koncerti si dhe tregoi mënyrën se si mund të dhurojnë para për t’i ndihmuar të prekurit nga zjarret në Malibu.

“Dhuroni në www.malibufoundation.org. Faleminderit @ reallindaperry që më ftuat për të ndihmuar.
Shumë frymëzuese t’i shohësh komunitetet tek vijnë të bashkuar, ashtu siç edhe janë”, ka shkruar ndër të tjera Rita.

Kujtojmë gjatë muajit të kaluar, Rita Ora lansoi albumin e ri “Phoenix”, i cili po ecën suksesshëm.
https://www.instagram.com/p/Bq6fQvdHyVw/?utm_source=ig_web_button_share_sheet