FOTO

Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga Dubai

Rita Ora dukej shkëlqyese teksa pozoi për një sërë fotografish ‘të nxehta’ në plazh teksa po merrte rreze dielli në Dubai të dielën.

Këngëtarja 32 vjeçe, kishte veshur bikini ngjyrë blu dhe ngriti bluzën e saj lart, duke vënë në pah barkun e tonifikuar, shkruan DailyMail.

E pajisur me një koleksion të byzylykëve me zinxhirë të grumbulluar prej argjendi dhe ari, Rita i shtoi pamjes disa unaza duke tundur një manikyr të errët.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo zgjodhi një makijazh natyral nën një palë nuanca elegante, ndërsa flokët e saj bionde ishin stiluar në valë të lirshme.

Në një tjetër fotografi, Rita pozoi pa sytjena e veshur me një bluzë tërësisht rrjetë dhe një mini fund të ngjashëm.

Foto: Rita Ora/Instagram

Më pas ajo tregoi stilin e saj të patëmetë e veshur me një bluzë rozë dhe mini-fund të përshtatshëm, të kombinuar me zinxhirë shumëngjyrësh.

Krahas postimit ajo shkroi në mbishkrimin e fotografive: “Ditët e mia të fundit pjesa 2”.

Foto: Rita Ora/Instagram

Kjo vjen pasi Rita u ngjit në skenë për një performancë në Dubai të premten mbrëma.

Ajo performoi për natën e hapjes së “ZUHA Island by Zaya”, një koleksion me 30 vila ultra luksoze buzë detit në një ishull privat në Dubai.

Foto: Rita Ora/Instagram

Këto fotografi të saj vijnë pak pas një paraqitje glamuroze të këngëtares në pas-ndejën e “Oscars 2023”, të organizuar nga revista “Vanity Fai”.

Rita dhe bashkëshorti, Taika Waititi, i dhuruan njëri-tjetrit një puthje romantike në tapetin e kuq, ndërsa defiluan së bashku krah për krah.

Foto: Rita Ora/Instagram

Artistja përndryshe është duke shijuar suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “You Only Love Me”, i cili do të jetë pjesë e albumit të saj të tretë në ardhje.

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram