Kosovarja

Rita Ora i mahnitë të gjithë me dukjen e saj në Louis Vuitton

Këngëtarja e famshme kosovare, me famë botërore, Rita Ora, edhe një herë e ka shfaqur stilin e saj të veçantë.

Këtë herë, e ftuar në një ngjarje të organizuar nga marka e njohur Louis Vuitton, Rita është veshur komplet me farmerkë!

27-vjeçarja, ka vë në pah modestinë e saj dhe tani është në sytë e të gjitha mediave rozë.

Ka vënë aksesorë të shumtë që e bëjnë atë të duket edhe më bukur. Ndërkaq, sytë i ka të lyer me ngjyrë të bardhë.