Rita Ora i bën urimin e veçantë nënës së saj me rastin e ditëlindjes

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera sot feston ditëlindjen e saj.

Kjo ditë është shumë e veçantë edhe për të gjithë familjen Ora të cilën sot në familjen e tyre ka festë.
Me këtë rast, Vera ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miqë ndërsa nuk ka pasur se si të mungoj edhe urimi publik i vajzës së saj të famshme.

Një nga dedikimet më të veçanta për të e ka bërë Rita, e cila ka vendosur që në rrjetin social Instagram të publikojë disa fotografi të rralla, të realizuar në fëmijërinë e saj.

Rita e ka ndarë disa foto të vjetra me nënën e saj dhe i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

“Për nënë time e cila është frymëzimi më i madh për mua në botë. urime ditëlindjen, faleminderit që je një grua kaq punëtore dhe luftarake, kjo është ajo ku unë marr etiken time të punës”, ka shkruar Ora pranë fotos.
https://www.instagram.com/p/BsvKEKHHkeB/?utm_source=ig_web_button_share_sheet