Rita Ora

Rita Ora e ‘pamëshirshme’ për stilin e saj, shfaqet si asnjëherë me parë

Rita Ora po udhëheq së fundi me këngën e saj ‘Let u love me‘, shkruan DailyMail, percjellë GazetaBlic.

Këngëtarja, të premten ishte e pranishme në një event të mbajtur nga firma ‘Louis Vuitton’.

Ndarjen me të dashurin e saj Andrew Wat, këngëtarja siç duket nuk e ka përjetuar edhe aq, pasi që ajo shfaqet tejet e lumtur dhe me shumë stil.

Në mënyrë të pamëshirshme, Rita tregoj shpatullën e saj të zhveshur, me një palë xhinse dhe me këmishën e saj off-the-sundon u duk për mrekulli.