Kosovarja

Rita me shumë stil edhe në Gjermani FOTO

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, njihet tashmë për stilin e saj unik.

Ajo është fotografuar nga paparacët në Berlin të Gjermanisë, tek po shkonte për një intervistë në një radio.

27-vjeçarja duke shumë elegante, me një bluzë me qime, xhinse dhe çizme.