Reperja

Rina pozon me të brendshme, superseksi teksa shfaq format FOTO

Rina Balaj erdhi provokuese në fotografinë e fundit.

Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një imazh të realizuar nga fotosesioni i ri, ku vjen shumë joshëse.

Reperja, kësaj radhe rregulloi flokët me një stil në ndryshe, teksa pozoi e veshur me të brendshme të kuqe.

Ajo edhe në këtë fotografi vuri në dukje linjat e përsosura, për të cilat edhe njihet dhe iu kushton kujdes të madh në palestër.