Reperja

Rina po vjen ‘Ilegal’, ja kur do të lansohet projekti

E ka ndarë mendjen.

Reperja Rina Balaj tashmë e ka gati këngën e re, të cilës ia ka zyrtarizuar edhe datën e publikimit.

Përmes rrjeteve sociale, ajo tregoi se projekti “Ilegal” tashmë është i finalizuar dhe këtë javë do jetë i gatshëm për t’u dëgjuar dhe parë nga ana e publikut.

Se çka na ka sjell Rina, presim ta shohim në ditët në vazhdim.