Rina Balaj

Rina Balaj pothuajse i vë në pah të gjitha (FOTO)

Rina Balaj hyri dhe zuri vend shpejtë në botën e shoubizit.

Këngëtarja Rina Balaj me publikimin e projekteve të para muzikore arriti që të bëhet njëra ndër më të komentuarat, shkruan lajmi.net

Kjo për faktin se këngët që lansonte ishin ‘diss’ për koleget e saj repere, po ashtu të reja me bagazh artistik.

Rina dita ditës po e bën nxehtë rrjetin edhe me publikimin e fotove joshëse.

Në një të fundit e veshur me një fustan të shkurtër dhe të ngushtë duket se nuk ka veshur asgjë. Madje rrezikon që t’i dalë gjoksi.

Sa i përket projekteve muzikore, jetës private dhe ‘dissave’ të lartpërmendur ajo ka dhënë sqarime si rrallë herë në një intervistë të dhënë për ‘Mirage’ të cilën ju ftojmë ta ndiqni në vazhdim.