reperja

Rina Balaj fotografohet e zhveshur në vaskë

Në orët e vona, Rina u fotografua në vaskë.

Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën erdhi më ndryshe prej herave tjera.

Rep-artistja kësaj radhe u fotografua e zhveshur në vaskë derisa ishte mbuluar me shkumë dhe pozoi në pasqyrë.

Ajo u kujdes që pjesët intime t’i mbulonte me anë të shkumës në vaskë, por provokoi fansat me këtë paraqitje.

Kujtojmë se Rina Balaj kohën e fundit ka qenë shumë aktive me këngë të reja, ndërsa është duke punuar edhe për disa të tjera.

View this post on Instagram

🛁

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on