Reperja

Rina Balaj ekspozon trupin në bikini, provokon rëndë me format

Rina Balaj duket joshëse në foton e fundit.

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, ka marrë sërish vëmendjen në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo duket seksi teksa pozon e veshur në bikini, ndërsa edhe këtë herë ka provokuar rëndë me format e përkryera trupore.

Ky detaj është komentuar gjatë pasi Rina ka ndryshuar në mënyrë drastike për sa i përket linjave.

Rep-artistja po shijon lidhjen e dashurisë dhe suksesin e projekteve muzikore, sidomos bashkëpunimit të fundit me të dashurin e saj, Sin Boy.

View this post on Instagram

VMKMZEMRA

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on