Meriton Mjekiqi

Rikthimi i fuqishëm i Meriton Mjekiqit

Pritja mori fund. Meriton Mjekiqi po rikthehet në sezonin e ri.

Pas suksesit të madh që korri vitin e kaluar, Mjekiqi është kujdesuar që gjatë kësaj periudhe të përgatit befasi për fansat, shkruan Indeksonline.

Përmes një postimi në Instagram, ai tregoi që emisioni “Me Meriton Mjekiqin” do të publikohet të dielën.

Formati i ri do të publikohet në ‘Youtube’ dhe pritet që të thej rekorde të shikueshmërisë./Indeksonline/