Seriali

Rikthehet “Sex and the City”, zbulohet data zyrtare e transmetimit

Seriali i famshëm, “Sex and the City” më në fund do të rikthehet në ekranin e madh dhe do të ketë 10 episode. Ai do të vijë me të njëjtat karaktere, por me një tjetër titull: “And Just Like That!”

Seriali do të transmetohet fillimisht në HBO Max dhe episodi premierë do të jetë në 9 dhjetor 2021.

Publiku ka një kuriozitet të madh se çfarë po ndodh me jetët e Carrie Bradshaë, Charlotte York dhe Miranda Hobbes dhe mezi po presin trasmetimin.

Kujtojmë që disa kohë më parë, u publikua traileri i shkurtër i serialit dhe mungonte vetëm Kim Cattrall e njohur si Samantha.