tifozja

Rike Roci takon yllin me famë botërore

J Balvin është një këngëtarët më të mirë të momentit dhe është bërë i njohur te shqiptarët në saje të bashkëpunimit me Bebe Rexhën.

Ai po vazhdon me sukses të sjell video projekte të reja muzikore, por edhe të mbajë koncerte të ndryshme muzikore.

Në njërën prej tyre ishte edhe tifozja e kombëtares shqiptare, Rike Roci, e cila u bë e famshme në saje të shfaqjes në shkallët e stadiumeve franceze gjatë evropianit të vitit 2016.

Nëpërmjet disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale, bukuroshja ka treguar se ishte në rreshtin e parë të koncertit të artistit të mbajtur në Ibiza të Spanjës.

Rikja nuk ka qenë e vetme, pasi pranë saj ka qenë edhe ish-bashkeshortja e futbollistit, Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani, ku të dyja ishin të veshura mjaft seksi.

Ndryshe, kënga “Say My Name” e këngëtarit me shqiptaren Rexha është shikuar rreth 500 milionë herë në YouTube.

loading…