Raporti

Rihanna flet për ish të dashurin e saj, Chris Brown (FOTO)

Reperi i famshëm botëror, Chris Brown, së fundi është përballur me akuza për përdhunim.

Gjatë kësaj periudhe këngëtarit afër i ka qëndruar Amika Harris.

Kështu një burim i afërt i këngëtares, Rihanna tha për Hollywood Life se ajo është e lumtur që Chris është duke u shoqëruar me Amikan.

Rihanna tha se shpreson që Chris Brown të dashurohet sërish.

Chris Brown dhe Rihanna kanë qenë në një lidhje para disa viteve dhe janë ndarë.