Gjykata

Reperi Stresi para Gjykatës së Tiranës

Stresi do të dalë përpara Gjykatës së Tiranës për masën e sigurisë.

Reperi u arrestua më 17 tetor si pjesëtarë i një bande që merrej me trafikim narkotikësh dhe krime kundër personit, transmeton Ballkani.info.

Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, u arrestua në një hotel në Linzë, ku iu gjet një sasi e vogël kokaine dhe një pistoletë.