Oppss!

Reperi që bashkëpunoi me Rinën, në duet me reperin që bashkëpunoi me Taynën

Rina dhe Tayna janë rivale.

Por, kjo nuk do të thotë që reperët me të cilët bashkëpunojnë ato, të mos bashkëpunojnë mes vete, shkruan Ballkani.info.

K-Koke quhet reperi shqiptar që bashkëpunoi me Rinën dhe sollën këngën “Doën on me” e që u pëlqye shumë.

Po ky reper, pra, K-Koke, tashmë ka lansuar këngën e re që është në bashkëpunim me Don Phenom, i cili dikur kishte një duet me Taynën, që quhet “Columbiana”.

Se a i ka prishur punë te Rina ky duet i K-Kokes me Don Phenom, kjo gjë nuk dihet akoma./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=ph1itt4LW4o