Reperi kosovar blen veturë 38 mijë euro

Ia ka premtuar vetës.

E më në fund, reperi Buta ka blerë veturë të tipit Mercedes, siç kishte thënë në një nga këngët e tij se do ta blejë atë, shkruan Ballkani.info.

Ky Mercedes është C Class Coupe dhe kap një çmim prej 38 mijë euro.

I vetmi dallim nga fjalët që ka thënë reperi në këngë është se veturën do e blej të zezë por në fakt e ka blerë ngjyrë gri./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Ju kom than q ka me ble benzin… sum kan besu ???

A post shared by Buta (@bashbuta) on