Reperi i njohur shqiptar në gjendje të rënduar shëndetësore

Ai është shtrirë në spital dhe nuk ka treguar ndonjë detaj për sëmundjen.

Cozman duket se ka probleme me shëndetin.

Ai ka publikuar një fotografi ku shihet i shtrirë në spital, ndërsa nuk ka treguar se çfarë probleme ka.

Megjithatë, Cozman ka shkruar thjesht: “Jam rikthyer’, duke lënë të kuptohet se nuk është hera e parë që së fundi atij i duhet intervenim në shëndet.