Reperi i çmend fanset: S’do të martohem kurrë

Reperi i njohur amerikan ka befasuar me deklaratën e tij të fundit.

Shad Gregory Moss i njohur ndryshe si Bow Wow së fundmi gjatë një interviste për mediat e huaja ka thënë se nuk do të martohet kurrë.

‘’Jeta ime nuk është normale. Unë kam qenë i fejuar dy herë. Kam një vajzë…Unë u përpoqa të punoja shumë me nënën e vajzës time, thjesht nuk jam unë. Dua të jem vetëm. Çdo femër që vjen rreth meje duhet ta kuptojë se unë duhet të kem shumë femra rreth meje’’, ishin fjalët e tij.

Bow Wow ka qenë i lidhur me Ciaran dhe Angela Simmons.