Spanjollët

Renditja e re e UEFA-s, prin Real Madridi

UEFA ka publikuar renditjen e re për klube, Real Madridi konfirmohet sërish skuadra më e mirë në Evropë…

UEFA ka publikuar renditjen e re pas përfundimit të fazës së grupeve në UEFA Champions League.

Madridi i Zinedine Zidane prin me 134 pikë, ndiqet nga Barcelona me 123 derisa Bayern Munich ngjitet në podium me 121, aq sa edhe Atletico Madridi.

Napoli dhe Roma zënë pozitat e 15 dhe 16, derisa Interi dhe Milan 56 dhe 80.

Më poshtë keni top 10-të