Ray Ray

Ray Ray i sjell Oriola Marashin, Kejvina Kthellën e Megi Pojanin në një këngë

Ray Ray është reperi që së fundi ka lansuar një këngë parodi për figurat e njohura të show-bizzit dhe televizionit.

Ai i ka ‘përmbledhur’ me një këngë të gjitha VIP-at shqiptar, nga Megi Pojani, deri tek Oriola Marashi e Kejvina Kthella.

Ky është projekti i dytë i 27 vjeçarit, i njohur me emrin artistik Ray Ray, që e lasnon gjatë periudhës së pandemisë, pas suksesit të këngës ‘Corona’.