Rasim Selmanaj

Rasim Selmanaj publikon fotografitë e dy nxënësve të vrarë në Deçan

Ish-kryetari i Deçanit, Rasim Selmanaj ka publikuar fotografitë e dy nxënësve të vrarë sonte në Deçan.

Ai ka bërë të ditur se vajza e vrarë në këtë akt makabër është e bija e një invalidi të luftës.

Postimi i plotë:

Jam i tronditur me rastin tragjik në Gllogjan!

Dhembja na ka kapluar të gjithëve në këto qaste të rënda.

Beqë Hamzaj shoku im i gjeneratës, Florim Mustafaj invalid i luftës dhe krejt Gllogjanit ju shprehi ngushëllime për humbjen e dy engjujve të fshatit tonë!

Lutemi për shpirtin e tyre!.