Rasim Selmanaj me urim prekës për ditëlindjen e nipit të tij dëshmor

Deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj përmes një postimi prekës i ka uruar ditëlindjen e djalit, dëshmorit të kombit, Luan Nimanaj, motrës së tij, Safetes.

Postimi i plotë:

Safet urime ditëlindja e Luanit!

Motër e dashur, Ju të jeni krenar që lindet një djal që sot është hero i Kosovës! Të gjithë ne jemi krenar për nipin tonë Luan Nimanaj dhe për Agimin që dytë bashkë u rritën në luftë duke u bërë tmerr për Serbinë!

RS