Video

“Qysh jeni”, Ylli pyet Besin për Santianën

Besi dhe Ylli kanë qëndruar bashkë në oborr ku edhe kanë biseduar.

Në njërën prej momenteve, Ylli e pyeti Besin në lidhje me Santianën se si është ajo.

Ndërsa ai i tregoi edhe për raportin që po e ka me Albën, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë mes dy banorëve, klikoni në videon më poshtë: