pamje

Publikon pamjet nga shtrati, Arbenita shkrihet së qeshuri kur fle Fero

Arbenita inçizon Feron në gjumë dhe bën shaka.

Me një video të vetme, Arbenita na ka treguar se çfarë e bën për të qeshur kur fle gjumë Fero. Modelja na zbuloi se reperi fle ne duartkryq e kjo gjë duket se i shkakton gjithmonë të qeshura.

 “Kush fle kështu?”, ka pyetur ajo ndjekësit e saj, për të gjetur të ngjashmin e Feros.

Ne nuk e dimë a ka të tjerë që flenë si Fero, ndonëse rehatit nuk i dihet si e ke, ama pamjet e ëmbla që na serviri Arbenita duke qeshur na furnizuan edhe ne me humor.