Aktorja

Publikoi fotografinë e bërë para 18 vite, vetëm ky detaj ndryshoi te Teuta Krasniqi

Sot është një nga aktoret më të dashura për publikun.

Teuta Krasniqi sonte në Facebook ka hedhur një fotografi, të bërë 18 më parë, shkruan Ballkani.info.

Fotoja u realizua gjatë setit të serialit “Mahmutovitet dhe Rexhepovitet”.

Një detaj që ndryshoi te aktorja për këto vite është vetëm stili flokëve, pasi sot është bërë bionde.

Teuta vazhdon ta ruaj të njëjtën bukuri!/Ballkani.info/