Videoklipi

Publikohet videoklipi me skena të nxehta të Tunës me Vildane Zenelin

Është publikuar më në fundit kënga e Seven me Tunën.

Ka dalë kënga ‘Maria’, për të cilën janë bërë bashkë artisti Seven Saraqi dhe këngëtarja Tuna.

Kënga me tekst dhe muzikë nga vetë Seven, është mjaft moderne ndërsa ai ka treguar për ‘SevenBizz’ se ai vetë e ka ftuar Tunën që ta bëjnë bashkë këtë këngë, pasi janë takuar edhe disa herë në studio dhe Tuna i ka pëlqyer gjithmonë.

E videoklipi po pritet tash e sa kohë, ka disa skena ku Tuna dhe modelja e njohur Vildane Zeneli shfaqen provokuese