Publikohet videoklipi i “Nasty Girl” nga Ledri, Eaz dhe Xen

Kësaj radhe bëhet fjalë për duetin “Nasty Girl” me Eaz dhe Xen.

Kjo këngë vjen e shoqëruar edhe me videoklip dhe me këtë projekt reperi pritet të depërtojë në tregu ndërkombëtar.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Nasty Girl” nga Ledri Vula, Eaz dhe Xen, këngë që premtontë jetë hit.

https://www.youtube.com/watch?v=hGXNwU6Xtno