Publikohet një pjesë e duetit mes Sinan Vllasaliut dhe Medës

Sinan Vllasaliu dhe Meda po vijnë me një bashkëpunim.

Sinan Vllasaliu dhe Meda ditë më parë kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë shumë shpejt.

Përmes postimeve të fundit, Meda ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilës do t’ia shoqërojnë edhe videoklipin.

Më poshtë mund të dëgjoni pak nga projekti që po vjen nga dy artistët shumë të dashur për publikun, Meda dhe Sinani.

View this post on Instagram

@emra_com # @sinanvllasaliu

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on