Publikohet fotoja e rrallë, ja çka thotë Sinani për Cimën

Fotot që ai i publikon komentohen në në forma të ndryshme.

Sinan Vllasaliu sontë në Instagram ka hedhur një foto shumë të rrallë, të bërë para shumë vitesh, në kohën kur ai dukej ndryshe për nga pamja, shkruan Ballkani.info.

Bashkë me të në foto, ishin edhe këngëtari Afrim Muçiqi dhe humoristi Rasim Thaçi-Cima.

Për këtë të fundit, Sinani la një koment shumë qesharak. “Ktu Rasimi u kan me flok te kuqe masandej ju nxin flokt per qata asht full Shiptar!” ishin fjalët lënë fotos.

Përpos Sinanit krejt ndryshe në këtë foto duken edhe Afrimi e Cima./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Ktu Rasimi u kan me flok te kuqe masandej ju nxin flokt per qata asht full Shiptar!

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on