Këngëtarja

Publikohet fotografia e Gjyste Vulajt duke u puthur me një femër

Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj ka shokuar fansat e saj.

Ajo në llogarinë e saj në Facebook ka publikuar një fotografi, ku shihet duke u puthur me një femër.

Vulaj nuk ka treguar se kush është ajo femër, duke nxitur reagime te fansat e saj.

““Ups!! Puthja e par nga nje femer , Ma vodhi puthjen, but its ok.)”, ka shkruar ajo sipër fotos, ku shihet e veshur me një fustan tejet provokativ.

Ndryshe, këngëtarja është e martuar dhe ka dy fëmijë.