Publikohet dueti “O bir” nga Dani dhe Bes Kallaku

Sapo është publikuar projekti më i ri nga Dani dhe Bes Kallaku.

Dani dhe Bes Kallaku bashkuan forcat për duetin “O bir”, këngë të cilës ia shoqëruan edhe videoklipin.

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur Endrit Mumajesi (MUMA), muzikën e bëri Edlir BEgolli, kurse për videoklipin u kujdes Eduart Grishaj.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni “O bir”, kënga më e re nga Bes Kallaku dhe Ramadan Krasniqi-Dani.

https://www.youtube.com/watch?v=QOfbX1b3lpo