Publikohet dueti mes Jetës dhe Kastro Zizos

Janë bërë bashkë për një duet.

Jeta Faqolli dhe Kastro Zizo kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Bashkë” shkruan Ballkani.info.

Kënga është prodhim i Gramoz Kozelit sa i përket muzikës kurse orekstrimi u bë nga “Don Production”.

Ky projekt muzikor është publikuar i finalizuar edhe me videoklip./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=d4MwLaewQU8&feature=youtu.be