BBV

Publikohen momente intime në shtrat te Dagz dhe Einxhel

Dyshja po e kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin brenda shtëpisë.

Dj Dagz dhe Einxhel, janë çifti i dytë i krijuar brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Ata krahas qëndrimit së bashku në shtëpi po kalojnë kohë edhe në suitë teksa së fundmi janë publikuar disa video ku shihen së bashku në shtrat.

Ndërkohë, Dagz i dhuron puthje dhe përqafime partneres së tij.

Kujtojmë se, mbrëmë Einxhel ishte e eleminuara e radhës nga shtëpia, megjithatë asaj iu mundësua rikthimi me biletë kthyese, ku tashmë Einxhel mund ta vazhdojë lojën po ashtu edhe lidhjen me Dagz.

Ndryshe, të nominuarit e radhës për të premten janë Iliri, Arbri dhe Eltioni.