takimi

Pse u takuan Duda Balje, Albin Kurti dhe Mytaher Haskuka?

Deputetja e Kuvendin e Kosovës, Duda Balje është takuar me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin dhe kryetarin aktual të Prizrenit Mytaher Haskukën.

Për këtë takim ajo njoftoi përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Balje tha se takimi u zhvillua për të diskutuar në lidhje me planet që ata kanë për qytetin e Prizrenit.

“Këta djem dhe unë po planifikojmë të bëjmë diçka të mirë për qytetin tonë, Prizrenin”, ka shkruar Balje.