Provokon Morena, publikon foto pas dushit

Gjithmonë di të provokojë përmes rrjeteve sociale.

Morena Taraku ka publikuar një fotografi në Instagram që zgjoi kurreshtjen e publikut, shkruan Ballkani.info.

Ajo shihet se ka pozuar pas daljes nga dushi, duke mos hequr as peshqirin nga koka.

Kujtojmë se së fundmi Morena po qëndron në Stamboll dhe se kush ia bëri foton, e di vetëm ajo./Ballkani.info/