Këngëtarja

Provokon Enca Haxhia, tregon të pasmet bombastike (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia ka risjellë dhe njëherë për fansat e saj të pasmet bombatike.

Ajo sapo publikoi këngën e re ‘ Balad’ dhe tërhoqi vëmendjen për transformimin e saj.

Ekspozimet e vazhdueshme të Encës kanë bërë që ajo të zgjojë shumë reagime për fansat.

‘Ju nuk më meritoni’ shkruan Enca krah fotos ku të pasmet e saj duken më të mëdha se kurrë më parë.