reperi

Provokohet Noizy, ia lëshojnë këngën e Stresit /VIDEO

Dikur ishin miq mjaft të mirë.

Por tani, reperët shqiptarë, Noizy dhe Stresi konsiderohen të jenë armiq të njëri-tjetrit.

Faqja “Hip Hop Shqip”, ka sjell një video në Instagram ku shihet se si u provokua Noizy nga fansat e Stresit.

Teksa po prisnin në semafor të gjelbrën, këta fansa e lëshuan këngën e Stresit dhe hapën xhamat e veturës.

Megjithatë, nuk pati ndonjë reagim nga ana e reperit e se ishte ai e dëshmoi tatuazhi që kishte në dorë.

https://www.instagram.com/p/BsNXNJVgyaB/?utm_source=ig_web_button_share_sheet