Donald Veshaj

Produksioni nxjerr videot e Donaldit duke u puthur e përqafuar me vajzat e tjera

Donald Veshaj duket se është banori më i përkëdhelur në Big Brother VIP.

Në spektaklin e mbrëmshëm janë transmetuar disa video ku shihet Donaldi duke u puthur e përqafuar me secilën prej vajzave brenda.

Produksioni ka nxjerr video ku shihet Donaldi me Beatrixin, Fifin, Semin, Sarahnë, Beniadën dhe Monikën.